|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Тип: Шнекова
Потужність: 200 Вт
Матеріал корпуса: Плластик
Габарити (ВхШхГ): 50.5 х 18 х 18 см
| Країна виробник товару | Польща |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 4.9 кг |
| Колір | Чорний з сріблястим |
| Вага в упаковці | 5.8 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 50.5 х 18 х 18 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 34 х 30 х 39 см |
| Тип | Шнекова |
| Потужність, Вт | 200 |
| Сфера використання | Для дому |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Об'єм ємності для соку, л | 1 |
| Об'єм резервуара для макухи, л | 0.8 |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Керування | Механічне |
| Особливості | Жолоб на ціле яблуко, Реверс, Система "крапля-стоп", Захист від перегріву, Можна мити у посудомийній машині, Металевий сітчастий фільтр, Функція TURBO (самоочищення сита) |
| Додаткові характеристики | - |
| Насадки | З насадкою для морозива та сорбета |
| Комплектація | Шнекова соковичавниця Два сита: для соків і для морозива Контейнер для соку Контейнер для м'якоті Штовхач Щітка для чищення |









