|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Тип: З грилем
Колір: Чорний
Спосіб встановлення: Вбудована
Тип керування: Електронне з поворотним перемикачем
Потужність НВЧ: 9000 Вт
| Країна виробник товару | Італія |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Колір | Чорний |
| Тип | З грилем |
| Спосіб встановлення | Вбудована |
| Об'єм, л | 40 |
| Потужність НВЧ | 900 Вт |
| Потужність гриля | 1600 Вт |
| Кількість рівнів потужності | 7 |
| Тип відкриття дверцят | Ручкою |
| Тип керування | Електронне з поворотним перемикачем |
| Тип внутрішнього покриття | Нержавіюча сталь |
| Висота, см | 45.5 |
| Ширина, см | 59.5 |
| Глибина, см | 56 |
| Додатково | Відкидні дверцята, Дисплей, Поворотний стіл, Швидкий старт |
| Особливості | Технологія 6th Sense Функція Crisp Функція JetDefrost Функція Jet Start Конвекція Розморожування хліба |
| Функції та спеціальні програми | Автоматичне приготування, Автоматичний розігрів, Відтермінування старту (таймер), Захист від дітей (блокування приладу), Розморожування за вагою, Авторозморожування (швидке розморожування), Хрумкий розігрів |
| Комплектація | Мікрохвильова піч, Керівництво користувача, Гарантійний талон |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 45-45.5 x 55.6-56.8 x 55 см |
| Габарити (ВхШхГ) | 45.5 x 59.5 x 56 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 55.8 x 66 x 67.3 см |
| Вага | 30.8 кг |
| Вага в упаковці | 33.6 кг |




