|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Тип: З грилем
Колір: Чорний
Спосіб встановлення: Вбудована
Тип керування: Електронне з поворотним перемикачем
Потужність НВЧ: 800 Вт
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Колір | Чорний |
| Тип | З грилем |
| Спосіб встановлення | Вбудована |
| Об'єм, л | 20 |
| Потужність НВЧ | 800 Вт |
| Потужність гриля | 1000 Вт |
| Кількість рівнів потужності | 6 |
| Тип відкриття дверцят | За допомогою кнопки |
| Тип керування | Електронне з поворотним перемикачем |
| Тип гриля | Кварцовий |
| Висота, см | 39 |
| Ширина, см | 59.4 |
| Глибина, см | 34.9 |
| Додатково | Швидкий старт |
| Особливості | Звуковий сигнал Фронтальна вентиляція 12 автопрограм Функції: Jet Defrost. Jet Start, Jet Grill, Розтопити, Підняття, Підтримка тепла, Йогурт, Aвтоочищення |
| Функції та спеціальні програми | Автоматичне приготування, Відтермінування старту (таймер), Захист від дітей (блокування приладу), Авторозморожування (швидке розморожування) |
| Комплектація | Мікрохвильова піч, Решітка для гриля, Керівництво користувача, Скляне обертове блюдо, Гарантійний талон |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 37.8-38 х 56-56.8 х 36 см |
| Габарити (ВхШхГ) | 39 x 59.4 x 34.9 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 42.8 х 66.2 х 45 |
| Вага | 14 кг |
| Вага в упаковці | 16 кг |








