|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Тип: З грилем
Колір: Чорний
Спосіб встановлення: Вбудована
Тип керування: Електронно-механічне
Потужність НВЧ: 950 Вт
| Країна виробник товару | Італія |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Колір | Чорний |
| Тип | З грилем |
| Спосіб встановлення | Вбудована |
| Об'єм, л | 53 |
| Потужність НВЧ | 950 Вт |
| Потужність гриля | 2000 Вт |
| Кількість рівнів потужності | 7 |
| Тип відкриття дверцят | Ручкою |
| Тип керування | Сенсорне (електронне) |
| Тип внутрішнього покриття | Біо-керамічна емаль |
| Висота, см | 45.5 |
| Ширина, см | 59.5 |
| Глибина, см | 56.3 |
| Додатково | Дисплей, Підсвічування, Швидкий старт |
| Функції та спеціальні програми | Автоматичне приготування, Відтермінування старту (таймер), Захист від дітей (блокування приладу), Авторозморожування (швидке розморожування) |
| Комплектація | Мікрохвильова піч, Керівництво користувача, Гарантійний талон |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 45-45.3 x 56-56.8 x 55 см |
| Габарити (ВхШхГ) | 45.5 х 59.5 х 56.3 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 58.4 х 68.4 х 67.3 см |
| Вага | 41.6 кг |
| Вага в упаковці | 45.6 кг |




