|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Тип: Звичайна (соло)
Колір: Чорний
Спосіб встановлення: Окрема
Тип керування: Електронне
Потужність НВЧ: 900 Вт
| Країна виробник товару | Китай |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Колір | Чорний |
| Тип | Звичайна (соло) |
| Спосіб встановлення | Окремо стояча |
| Об'єм, л | 25 |
| Потужність НВЧ | 900 Вт |
| Кількість рівнів потужності | 7 |
| Тип відкриття дверцят | Ручкою |
| Тип керування | Електронне |
| Діаметр поворотного столу | 27 см |
| Висота, см | 28.1 |
| Ширина, см | 48.3 |
| Глибина, см | 41.4 |
| Додатково | Швидкий старт |
| Особливості | Сигнал закінчення приготування Автоматична програма "Йогурт" Столик, який обертається |
| Функції та спеціальні програми | Відтермінування старту (таймер), Захист від дітей (блокування приладу), Автоматичне приготування, Розморожування за вагою, Розморожування за часом, Авторозморожування (швидке розморожування), Встановлення часу (годинник), Швидке розігрівання |
| Комплектація | Мікрохвильова піч, Керівництво користувача, Скляне обертове блюдо, Гарантійний талон |
| Габарити (ВхШхГ) | 28.1 x 48.3 x 41.4 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 33.7 х 54.7 х 47.3 см |
| Вага | 13.9 кг |
| Вага в упаковці | 15.4 кг |




