|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Тип: Звичайна (соло)
Колір: Чорний
Спосіб встановлення: Окрема
Тип керування: Механічне
Потужність НВЧ: 700 Вт
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Колір | Чорний |
| Тип | Звичайна (соло) |
| Спосіб встановлення | Окремо стояча |
| Об'єм, л | 20 |
| Потужність НВЧ | 700 Вт |
| Кількість рівнів потужності | 6 |
| Тип відкриття дверцят | За допомогою кнопки |
| Тип керування | Механічне |
| Діаметр поворотного столу | 24.5 см |
| Тип внутрішнього покриття | Емаль |
| Висота, см | 26.2 |
| Ширина, см | 45.2 |
| Глибина, см | 36.5 |
| Особливості | Струм: 6 А Довжина шнура живлення: 100 см |
| Функції та спеціальні програми | Автоматичний розігрів, Відтермінування старту (таймер), Захист від дітей (блокування приладу), Авторозморожування (швидке розморожування) |
| Комплектація | Мікрохвильова піч, Керівництво користувача, Скляне обертове блюдо, Гарантійний талон |
| Габарити (ВхШхГ) | 26.2 х 45.2 х 36.5 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 29.2 x 49.6 x 38.9 |
| Вага | 12 кг |
| Вага в упаковці | 13.1 кг |



