|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Тип:
Колір: Чорний
Спосіб встановлення: Вбудована
Тип керування: Електронне
Потужність НВЧ: 750 Вт
Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ): 36-36.3 х 56-56.8 х 30 см
| Країна виробник товару | Італія |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Колір | Чорний |
| Спосіб встановлення | Вбудована |
| Об'єм, л | 22 |
| Потужність НВЧ | 7500 Вт |
| Потужність комбі (мікрохвилі + гриль) | 1300Вт |
| Кількість рівнів потужності | 4 |
| Тип відкриття дверцят | За допомогою кнопки |
| Тип керування | Електронне |
| Діаметр поворотного столу | 25 см |
| Тип внутрішнього покриття | Емаль |
| Висота, см | 38.2 |
| Ширина, см | 59.5 |
| Глибина, см | 32 |
| Додатково | Відкидні дверцята, Дисплей, Поворотний стіл |
| Особливості | 3D-технологія Функція JetDefrost Функція Jet Start Фронтальна вентиляція |
| Функції та спеціальні програми | Захист від дітей (блокування приладу), Відтермінування старту (таймер), Авторозморожування (швидке розморожування), Встановлення часу (годинник) |
| Комплектація | Мікрохвильова піч, Керівництво користувача, Скляне обертове блюдо, Гарантійний талон |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 36-36.3 х 56-56.8 х 30 см |
| Габарити (ВхШхГ) | 38.2 х 59.5 х 32 |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 45 x 68.6 x 45.6 |
| Вага | 19.5 кг |
| Вага в упаковці | 21 кг |









