|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Тип: Звичайна (соло)
Колір: Чорний
Спосіб встановлення: Вбудована
Тип керування: Електронне
Потужність НВЧ: 800 Вт
Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ): 36.2 х 56.8 х 55 см
| Країна виробник товару | Малайзія |
| Країна реєстрації бренду | Республіка Корея (Південна Корея) |
| Гарантія | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Колір | Чорний |
| Тип | Звичайна (соло) |
| Спосіб встановлення | Вбудована |
| Об'єм, л | 20 |
| Потужність НВЧ | 800 Вт |
| Потужність гриля | - |
| Потужність комбі (мікрохвилі + гриль) | - |
| Кількість рівнів потужності | 6 |
| Тип відкриття дверцят | За допомогою кнопки |
| Тип керування | Електронне |
| Діаметр поворотного столу | 28.8 см |
| Тип внутрішнього покриття | Біо-керамічна емаль |
| Висота, см | 27.5 |
| Ширина, см | 48.9 |
| Глибина, см | 31.3 |
| Додатково | Швидкий старт |
| Особливості | - |
| Функції та спеціальні програми | Відтермінування старту (таймер), Авторозморожування (швидке розморожування), Встановлення часу (годинник), Швидке розігрівання |
| Комплектація | Мікрохвильова піч, Керівництво користувача, Скляне обертове блюдо |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 36.2 х 56.8 х 55 см |
| Габарити (ВхШхГ) | 27.5 х 48.9 х 31.3 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 45.2 х 65.1 х 43.5 см |
| Вага | 13.5 кг |
| Вага в упаковці | 16.5 кг |





