|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Тип: Cоло
Колір: Білий
Спосіб встановлення: Окрема
Тип керування: Сенсорне
Потужність НВЧ: 700 Вт
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Колір | Білий |
| Тип | Звичайна (соло) |
| Спосіб встановлення | Окремо стояча |
| Об'єм, л | 20 |
| Потужність НВЧ | 700 Вт |
| Кількість рівнів потужності | 11 |
| Тип відкриття дверцят | За допомогою кнопки |
| Тип керування | Сенсорне (електронне) |
| Діаметр поворотного столу | 25.5 см |
| Тип внутрішнього покриття | Емаль |
| Висота, см | 26 |
| Ширина, см | 44 |
| Глибина, см | 33 |
| Додатково | Дисплей, Поворотний стіл, Швидкий старт |
| Функції та спеціальні програми | Автоматичне приготування, Автоматичний розігрів, Розморожування за вагою, Розморожування за часом |
| Комплектація | Мікрохвильова піч, Гарантійний талон |
| Габарити (ВхШхГ) | 44 x 32.4 x 25.8 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 28.5 х 35.7 х 46.2 см |
| Вага | 9.6 кг |
| Вага в упаковці | 10.6 кг |





