|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Тип: Звичайна (соло)
Колір: Чорний
Спосіб встановлення: Окремо стояча
Тип керування: Механічне
Потужність НВЧ: 700 Вт
Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ): 25.9 х 44 х 33.75 см
| Країна реєстрації бренду | Республіка Корея (Південна Корея) |
| Гарантія | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Колір | Чорний |
| Тип | Звичайна (соло) |
| Спосіб встановлення | Окремо стояча |
| Об'єм, л | 20 |
| Потужність НВЧ | 700 Вт |
| Потужність гриля | - |
| Потужність конвекції | |
| Потужність комбі (мікрохвилі + гриль) | - |
| Кількість рівнів потужності | 5 |
| Тип відкриття дверцят | За допомогою кнопки |
| Тип керування | Механічне |
| Тип гриля | |
| Діаметр поворотного столу | 25.5 см |
| Тип внутрішнього покриття | Емаль |
| Висота, см | 25.9 |
| Ширина, см | 44 |
| Глибина, см | 33.8 |
| Особливості | - |
| Комплектація | Мікрохвильова піч, Керівництво користувача, Гарантійний талон |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | - |
| Габарити (ВхШхГ) | 25.9 х 44 х 33.8 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 48.8 x 29.1 x 38 см |
| Вага | 10,5 кг |
| Вага в упаковці | 11,5 кг |






