|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Тип: З грилем
Колір: Чорний
Спосіб встановлення: Окрема
Тип керування: Електронне
Потужність НВЧ: 800 Вт
| Країна виробник товару | Малайзія |
| Країна реєстрації бренду | Республіка Корея (Південна Корея) |
| Гарантія | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Колір | Чорний/нержавіюча сталь |
| Тип | З грилем |
| Спосіб встановлення | Окремо стояча |
| Об'єм, л | 23 |
| Потужність НВЧ | 800 Вт |
| Потужність гриля | 1100 Вт |
| Потужність конвекції | |
| Потужність комбі (мікрохвилі + гриль) | - |
| Тип відкриття дверцят | Ручкою |
| Тип керування | Електронне з поворотним перемикачем |
| Тип гриля | |
| Діаметр поворотного столу | 28.8 см |
| Тип внутрішнього покриття | Біо-керамічна емаль |
| Висота, см | 27.5 |
| Ширина, см | 48.9 |
| Глибина, см | 39.4 |
| Додатково | Дисплей, Швидкий старт |
| Особливості | - |
| Функції та спеціальні програми | Відтермінування старту (таймер), Автоматичне приготування, Захист від дітей (блокування приладу), Авторозморожування (швидке розморожування), Встановлення часу (годинник) |
| Комплектація | Мікрохвильова піч, Решітка для гриля, Керівництво користувача, Скляне обертове блюдо, Гарантійний талон |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | - |
| Габарити (ВхШхГ) | 27.5 х 48.9 х 39.4 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 33.2 х 56 х 42.8 см |
| Вага | 13 кг |
| Вага в упаковці | 14.5 кг |






