|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Тип: З грилем
Колір: Чорний
Спосіб встановлення: Окрема
Тип керування: Електронне
Потужність НВЧ: 900 Вт
| Країна виробник товару | Малайзія |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Колір | Чорний |
| Тип | З грилем |
| Спосіб встановлення | Окремо стояча |
| Об'єм, л | 28 |
| Потужність НВЧ | 900 Вт |
| Потужність гриля | 1500 Вт |
| Потужність конвекції | 2100 Вт |
| Потужність комбі (мікрохвилі + гриль) | 2900 Вт |
| Кількість рівнів потужності | 6 |
| Тип відкриття дверцят | Ручкою |
| Тип керування | Електронне |
| Тип гриля | Кварцовий |
| Діаметр поворотного столу | 32 см |
| Тип внутрішнього покриття | Біо-керамічна емаль |
| Висота, см | 31 |
| Ширина, см | 51.7 |
| Глибина, см | 47.56 |
| Додатково | Антибактеріальне покриття, Дисплей |
| Особливості | - |
| Функції та спеціальні програми | Захист від дітей (блокування приладу), Автоматичне приготування, Відтермінування старту (таймер), Авторозморожування (швидке розморожування), Встановлення часу (годинник) |
| Комплектація | Мікрохвильова піч, Решітка для гриля, Керівництво користувача, Скляне обертове блюдо, Гарантійний талон |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | - |
| Габарити (ВхШхГ) | 31х 51,7 х 47,56 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 58.6 X 37.1 X 51.8 см |
| Вага | 17.8 кг |
| Вага в упаковці | 21.5 кг |








