|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Тип: Звичайна (соло)
Колір: Чорний
Спосіб встановлення: Окрема
Тип керування: Механічне
Потужність НВЧ: 700 Вт
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Колір | Чорний |
| Тип | Звичайна (соло) |
| Спосіб встановлення | Окремо стояча |
| Об'єм, л | 20 |
| Потужність НВЧ | 700 Вт |
| Потужність гриля | - |
| Потужність конвекції | |
| Потужність комбі (мікрохвилі + гриль) | 700 Вт |
| Кількість рівнів потужності | 5 |
| Тип відкриття дверцят | Ручкою |
| Тип керування | Механічне |
| Тип гриля | |
| Діаметр поворотного столу | 25.5 см |
| Тип внутрішнього покриття | Кераміка |
| Висота, см | 24.1 |
| Ширина, см | 43.4 |
| Глибина, см | 32.9 |
| Додатково | Антибактеріальне покриття, Очищення парою, Швидкий старт |
| Особливості | InverterTech_Hisense MWO - інверторна технологія Функція AquaClean для очищення Керамічне покриття Система блокування роботи приладу за відчинених дверцят Діапазон таймера - 30 хв. |
| Функції та спеціальні програми | Розморожування за часом |
| Комплектація | Мікрохвильова піч, Керівництво користувача, Скляне обертове блюдо, Гарантійний талон |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | - |
| Габарити (ВхШхГ) | 24.1 x 43.4 x 32.9 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 26.7 x 46.4 x 36.9 см |
| Вага | 6.1 кг |
| Вага в упаковці | 7 кг |







