|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Тип:
Колір: Білий
Спосіб встановлення: Окрема
Тип керування: Поворотні перемикачі
Потужність НВЧ: 700 Вт
| Країна виробник товару | Китай |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Колір | Білий |
| Тип | Звичайна (соло) |
| Спосіб встановлення | Окремо стояча |
| Об'єм, л | 17 |
| Потужність НВЧ | 700 Вт |
| Кількість рівнів потужності | 6 |
| Тип відкриття дверцят | За допомогою кнопки |
| Тип керування | Механічне |
| Діаметр поворотного столу | 24.5 см |
| Тип внутрішнього покриття | Емаль |
| Висота, см | 26.2 |
| Ширина, см | 45.2 |
| Глибина, см | 30.6 |
| Особливості | Таймер 30 хв Мережевий шнур 1,01 м Рівень шуму 51 дБ Напруга 230 В |
| Функції та спеціальні програми | Розморожування за часом |
| Комплектація | Мікрохвильова піч, Керівництво користувача, Гарантійний талон |
| Габарити (ВхШхГ) | 26.2х45.2х30.6 см |
| Вага | 10.5 кг |

