|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Тип: Звичайна (соло)
Колір: Сірий
Спосіб встановлення: Окрема
Тип керування: Механічне
Потужність НВЧ: 700 Вт
| Країна виробник товару | Китай |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Колір | Сірий |
| Тип | Звичайна (соло) |
| Спосіб встановлення | Окремо стояча |
| Об'єм, л | 20 |
| Потужність НВЧ | 700 Вт |
| Потужність гриля | - |
| Потужність комбі (мікрохвилі + гриль) | - |
| Кількість рівнів потужності | 4 |
| Тип відкриття дверцят | Ручкою |
| Тип керування | Механічне |
| Діаметр поворотного столу | 24.5 см |
| Тип внутрішнього покриття | Емаль |
| Висота, см | 24.5 |
| Ширина, см | 45 |
| Глибина, см | 34 |
| Особливості | - |
| Функції та спеціальні програми | Розморожування за часом, Відтермінування старту (таймер) |
| Комплектація | Мікрохвильова піч, Керівництво користувача, Гарантійний талон |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | - |
| Габарити (ВхШхГ) | 24 х 45 х 34 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 26 х 46.5 х 38.5 см |
| Вага | 9.34 кг |
| Вага в упаковці | 10 кг |



