|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Тип: Cоло
Колір: Чорний
Спосіб встановлення: Окрема
Тип керування: Електронне з поворотним перемикачем
Потужність НВЧ: 700 Вт
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Колір | Чорний |
| Тип | Звичайна (соло) |
| Спосіб встановлення | Окремо стояча |
| Об'єм, л | 20 |
| Потужність НВЧ | 700 Вт |
| Кількість рівнів потужності | 5 |
| Тип відкриття дверцят | Ручкою |
| Тип керування | Електронне з поворотним перемикачем |
| Тип внутрішнього покриття | Емаль |
| Висота, см | 26 |
| Ширина, см | 45 |
| Глибина, см | 34 |
| Додатково | Антибактеріальне покриття, Дисплей, Очищення парою, Швидкий старт |
| Особливості | Піролітична емаль SilverMatte Stirrer рівномірний розподіл мікрохвиль і приготування без поворотного столу Рівномірний нагрівання 360° StirTechnology Автоменю 11 автоматичних програм Можливість вимикання дисплея<0 />Вімкнення Вимкнення Можність від0 />Відстрочення старту Функція розморожування за вагою або часом Блокування від дітей Блокування роботи при відкритих дверцятах |
| Функції та спеціальні програми | Автоматичне приготування, Відтермінування старту (таймер), Захист від дітей (блокування приладу), Розморожування за вагою, Розморожування за часом, Встановлення часу (годинник) |
| Комплектація | Мікрохвильова піч, Гарантійний талон |
| Габарити (ВхШхГ) | 26 x 45 x 34 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 28.7 х 49 х 36 см |
| Вага | 13.8 кг |
| Вага в упаковці | 15.1 кг |



