|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Тип: З грилем
Колір: Чорний + Сріблястий
Спосіб встановлення: Окрема
Тип керування: Електронне з поворотним перемикачем
Потужність НВЧ: 800 Вт
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Колір | Чорний + Сріблястий |
| Тип | З грилем |
| Спосіб встановлення | Окремо стояча |
| Об'єм, л | 20 |
| Потужність НВЧ | 800 Вт |
| Потужність гриля | 1000 Вт |
| Кількість рівнів потужності | 5 |
| Тип відкриття дверцят | Ручкою |
| Тип керування | Електронне з поворотним перемикачем |
| Тип гриля | ТЕН (трубчастий електронагрівач) |
| Діаметр поворотного столу | 25.5 см |
| Тип внутрішнього покриття | Емаль |
| Висота, см | 26.1 |
| Ширина, см | 45.5 |
| Глибина, см | 35.3 |
| Додатково | Дисплей, Поворотний стіл |
| Особливості | Таймер 95 хв Можливість відключення звукового сигналу 11 автоматичних програм Функція запам'ятовування Комбінація мікрохвиль та гриля Блокування роботи при відкритих дверцятах Суцільне скління дверцят Автоменю SmartControl розумне керування |
| Функції та спеціальні програми | Автоматичне приготування, Відтермінування старту (таймер), Захист від дітей (блокування приладу), Розморожування за вагою, Розморожування за часом |
| Комплектація | Мікрохвильова піч, Решітка для гриля, Керівництво користувача, Скляне обертове блюдо |
| Габарити (ВхШхГ) | 26.1 x 45.5 x 35.3 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 28.6 х 49.5 х 38 см |
| Вага | 10.3 кг |
| Вага в упаковці | 11.4 кг |




