|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Тип: Звичайна (соло)
Колір: Білий, чорний
Спосіб встановлення: Окрема
Тип керування: Механічне
Потужність НВЧ: 700 Вт
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Колір | Білий |
| Тип | Звичайна (соло) |
| Спосіб встановлення | Окремо стояча |
| Об'єм, л | 17 |
| Потужність НВЧ | 700 Вт |
| Кількість рівнів потужності | 5 |
| Тип відкриття дверцят | За допомогою кнопки |
| Тип керування | Механічне |
| Тип внутрішнього покриття | Емаль |
| Висота, см | 25.7 |
| Ширина, см | 45.1 |
| Глибина, см | 34.3 |
| Додатково | Антибактеріальне покриття, Очищення парою, Швидкий старт |
| Особливості | Очищення AquaClean Таймер Функція розморожування Блокування роботи при відкритих дверцятах |
| Комплектація | Мікрохвильова піч, Керівництво користувача, Гарантійний талон |
| Габарити (ВхШхГ) | 25,7 х 45,1 х 34,3 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 28 x 35 x 48см |
| Вага | 10.6 кг |
| Вага в упаковці | 11,65 кг |

