|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Тип: Звичайна (соло)
Колір: Чорний
Спосіб встановлення: Окрема
Тип керування: Електронне з поворотним перемикачем
Потужність НВЧ: 800 Вт
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Колір | Чорний |
| Тип | Звичайна (соло) |
| Спосіб встановлення | Окремо стояча |
| Об'єм, л | 20 |
| Потужність НВЧ | 800 Вт |
| Потужність гриля | - |
| Потужність комбі (мікрохвилі + гриль) | - |
| Кількість рівнів потужності | 5 |
| Тип відкриття дверцят | За допомогою кнопки |
| Тип керування | Електронне з поворотним перемикачем |
| Діаметр поворотного столу | 27 см |
| Тип внутрішнього покриття | Емаль |
| Висота, см | 25.7 |
| Ширина, см | 45.1 |
| Глибина, см | 34.3 |
| Додатково | Підсвічування, Швидкий старт |
| Особливості | - |
| Функції та спеціальні програми | Автоматичний розігрів, Захист від дітей (блокування приладу), Розморожування за часом, Авторозморожування (швидке розморожування), Встановлення часу (годинник) |
| Комплектація | Мікрохвильова піч, Керівництво користувача, Гарантійний талон |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | - |
| Габарити (ВхШхГ) | 25.7 х 45.1 х 34.3 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 29.4 х 48.2 х 38.6 см |
| Вага | 11.1 кг |
| Вага в упаковці | 12.2 кг |

