|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Спосіб встановлення: Окрема
Тип: Звичайна (соло)
Колір: Білий
Тип керування: Механічне
Потужність НВЧ: 700 Вт
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір | Чорний |
| Тип | Звичайна (соло) |
| Спосіб встановлення | Окремо стояча |
| Об'єм, л | 20 |
| Потужність НВЧ | 700 Вт |
| Потужність гриля | - |
| Потужність комбі (мікрохвилі + гриль) | - |
| Кількість рівнів потужності | 5 |
| Тип відкриття дверцят | За допомогою кнопки |
| Тип керування | Механічне |
| Діаметр поворотного столу | 24.5 см |
| Тип внутрішнього покриття | Емаль |
| Висота, см | 24.3 |
| Ширина, см | 44.6 |
| Глибина, см | 33.6 |
| Особливості | - |
| Функції та спеціальні програми | Автоматичне приготування, Розморожування за часом, Автоматичний розігрів, Встановлення часу (годинник), Авторозморожування (швидке розморожування) |
| Комплектація | Мікрохвильова піч, Керівництво користувача, Гарантійний талон |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | - |
| Габарити (ВхШхГ) | 24.3 х 44.6 х 33.6 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 26 х 47 х 37 см |
| Вага | 9.4 кг |
| Вага в упаковці | 10.4 кг |



