|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Тип: З грилем
Колір: Чорний
Спосіб встановлення: Окрема
Тип керування: Сенсорне з поворотним перемикачем
Потужність НВЧ: 900 Вт
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Швеція |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Колір | Чорний |
| Тип | З грилем |
| Спосіб встановлення | Окремо стояча |
| Об'єм, л | 29 |
| Потужність НВЧ | 900 Вт |
| Потужність гриля | 1000 Вт |
| Потужність комбі (мікрохвилі + гриль) | - |
| Кількість рівнів потужності | 10 |
| Тип відкриття дверцят | За допомогою кнопки |
| Тип керування | Сенсорне з поворотним перемикачем |
| Діаметр поворотного столу | 28.8 см |
| Тип внутрішнього покриття | Емаль |
| Висота, см | 29 |
| Ширина, см | 49.5 |
| Глибина, см | 37 |
| Додатково | Підсвічування |
| Особливості | Поворотний стіл Економний режим |
| Функції та спеціальні програми | Захист від дітей (блокування приладу), Розморожування за вагою, Пароварка (страви на парі) |
| Комплектація | Мікрохвильова піч, Решітка для гриля, Керівництво користувача, Гарантійний талон |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | - |
| Габарити (ВхШхГ) | 29 х 49.5 х 37 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 37 х 59.2 х 45.5 см |
| Вага | 10.4 кг |
| Вага в упаковці | 13.6 кг |






