|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Тип: З грилем
Колір: Білий
Спосіб встановлення: Окрема
Тип керування: Механічне
Потужність НВЧ: 800 Вт
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Швеція |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Колір | Білий |
| Тип | З грилем |
| Спосіб встановлення | Окремо стояча |
| Об'єм, л | 20 |
| Потужність НВЧ | 800 Вт |
| Потужність гриля | 1000 Вт |
| Потужність комбі (мікрохвилі + гриль) | - |
| Кількість рівнів потужності | 5 |
| Тип відкриття дверцят | За допомогою кнопки |
| Тип керування | Механічне |
| Діаметр поворотного столу | 27 см |
| Тип внутрішнього покриття | Емаль |
| Висота, см | 26.2 |
| Ширина, см | 44.2 |
| Глибина, см | 34.5 |
| Додатково | Підсвічування |
| Особливості | - |
| Комплектація | Мікрохвильова піч, Решітка для гриля, Керівництво користувача, Гарантійний талон |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | - |
| Габарити (ВхШхГ) | 26.2 х 44.2 х 34.5 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 34.5 х 54 х 42.5 см |
| Вага | 11.5 кг |
| Вага в упаковці | 12 кг |






