|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Тип: Звичайна (соло)
Колір: Чорний з срібним
Спосіб встановлення: Окрема
Тип керування: Механічне
Потужність НВЧ: 700 Вт
| Країна виробник товару | Китай |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Колір | Cірий / чорний |
| Тип | Звичайна (соло) |
| Спосіб встановлення | Окремо стояча |
| Об'єм, л | 20 |
| Потужність НВЧ | 700 Вт |
| Потужність гриля | - |
| Потужність комбі (мікрохвилі + гриль) | - |
| Кількість рівнів потужності | 5 |
| Тип відкриття дверцят | Ручкою |
| Тип керування | Механічне |
| Діаметр поворотного столу | 25.5 см |
| Тип внутрішнього покриття | Емаль |
| Висота, см | 28.6 |
| Ширина, см | 49.1 |
| Глибина, см | 36.3 |
| Додатково | Швидкий старт |
| Особливості | Таймер, хв: 60 Довжина кабелю, см: 85 Функції: регулювання потужності мікрохвиль розморожування, встановлення часу приготування, встановлення ваги продукту: автоприготування (МЕНЮ); пауза |
| Функції та спеціальні програми | Захист від дітей (блокування приладу) |
| Комплектація | Мікрохвильова піч, Керівництво користувача, Скляне обертове блюдо, Гарантійний талон |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | - |
| Габарити (ВхШхГ) | 28.6×49.1×36.3 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | |
| Вага | 10.3 кг |
| Вага в упаковці | 11.4 кг |
