|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Тип: Звичайна (соло)
Колір: Білий
Спосіб встановлення: Окрема
Тип керування: Механічне
Потужність НВЧ: 800 Вт
| Країна виробник товару | Китай |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Колір | Білий |
| Тип | Звичайна (соло) |
| Спосіб встановлення | Окремо стояча |
| Об'єм, л | 23 |
| Потужність НВЧ | 800 Вт |
| Потужність гриля | - |
| Потужність комбі (мікрохвилі + гриль) | - |
| Кількість рівнів потужності | 5 |
| Тип відкриття дверцят | За допомогою кнопки |
| Тип керування | Механічне |
| Діаметр поворотного столу | 28.5 см |
| Тип внутрішнього покриття | Емаль |
| Висота, см | 25.8 |
| Ширина, см | 45.1 |
| Глибина, см | 35.7 |
| Особливості | - |
| Функції та спеціальні програми | Розморожування за часом |
| Комплектація | Мікрохвильова піч, Керівництво користувача, Скляне обертове блюдо, Гарантійний талон |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | - |
| Габарити (ВхШхГ) | 25.8 х 45.1 х 35.7 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | |
| Вага | 9.8 кг |
| Вага в упаковці | - |


