|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Тип: Звичайна (соло)
Колір: Чорний
Спосіб встановлення: Окрема
Тип керування: Механічне
Потужність НВЧ: 800 Вт
| Країна виробник товару | Китай |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Колір | Чорний |
| Тип | Звичайна (соло) |
| Спосіб встановлення | Окремо стояча |
| Об'єм, л | 23 |
| Потужність НВЧ | 800 Вт |
| Кількість рівнів потужності | 5 |
| Тип відкриття дверцят | За допомогою кнопки |
| Тип керування | Механічне |
| Діаметр поворотного столу | 28.5 см |
| Тип внутрішнього покриття | Емаль |
| Висота, см | 31.6 |
| Ширина, см | 31.6 |
| Глибина, см | 23.5 |
| Функції та спеціальні програми | Розморожування за часом, Відтермінування старту (таймер) |
| Комплектація | Мікрохвильова піч, Керівництво користувача, Скляне обертове блюдо, Гарантійний талон |
| Габарити (ВхШхГ) | 316 × 316 × 235 мм |
| Вага | 12 кг |
| Вага в упаковці | 13.3 кг |
