|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Тип: Звичайна (соло)
Колір: Чорний
Спосіб встановлення: Окрема
Тип керування: Механічне
Потужність НВЧ: 700 Вт
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Великобританія |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Колір | Чорний |
| Тип | Звичайна (соло) |
| Спосіб встановлення | Окремо стояча |
| Об'єм, л | 20 |
| Потужність НВЧ | 700 Вт |
| Потужність гриля | - |
| Потужність комбі (мікрохвилі + гриль) | - |
| Кількість рівнів потужності | 5 |
| Тип відкриття дверцят | Ручкою |
| Тип керування | Механічне |
| Тип внутрішнього покриття | Емаль |
| Висота, см | 23.3 |
| Ширина, см | 44.6 |
| Глибина, см | 33 |
| Додатково | Підсвічування |
| Особливості | Внутрішнє освітлення Блокування керування Частота 50 Гц |
| Комплектація | Мікрохвильова піч, Керівництво користувача, Гарантійний талон |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | - |
| Габарити (ВхШхГ) | 23.3 х 44.6 х 33 |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 26.8 х 46.6 х 38.9 |
| Вага | 10 кг |
| Вага в упаковці | 11 кг |


