|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Тип: Звичайна (соло)
Колір: Чорний
Спосіб встановлення: Окрема
Тип керування: Електронний з поворотним перемикачем
Потужність НВЧ: 800 Вт
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Колір | Чорний |
| Тип | Звичайна (соло) |
| Спосіб встановлення | Окремо стояча |
| Об'єм, л | 23 |
| Потужність НВЧ | 800 Вт |
| Потужність гриля | 1280 Вт |
| Кількість рівнів потужності | 5 |
| Тип відкриття дверцят | Ручкою |
| Тип керування | Електронне з поворотним перемикачем |
| Діаметр поворотного столу | 28.5 см |
| Тип внутрішнього покриття | Емаль |
| Висота, см | 29.5 |
| Ширина, см | 48 |
| Глибина, см | 39 |
| Додатково | Дисплей, Швидкий старт |
| Функції та спеціальні програми | Відтермінування старту (таймер), Захист від дітей (блокування приладу), Розморожування за вагою, Розморожування за часом, Встановлення часу (годинник), Швидке розігрівання |
| Комплектація | Мікрохвильова піч, Керівництво користувача, Гарантійний талон |
| Габарити (ВхШхГ) | 29.5 х 48х 39 |
| Вага | 11.95 кг |





