|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Тип: Звичайна (соло)
Колір: Чорний
Спосіб встановлення: Окрема
Тип керування: Кнопкове з поворотним перемикачем
Потужність НВЧ: 800 Вт
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Швейцарія |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Колір | Чорний |
| Тип | Звичайна (соло) |
| Спосіб встановлення | Окремо стояча |
| Об'єм, л | 20 |
| Потужність НВЧ | 800 Вт |
| Потужність гриля | - |
| Потужність комбі (мікрохвилі + гриль) | - |
| Кількість рівнів потужності | 5 |
| Тип відкриття дверцят | За допомогою кнопки |
| Тип керування | Кнопкове з поворотним перемикачем |
| Висота, см | 27.1 |
| Ширина, см | 45.7 |
| Глибина, см | 36.2 |
| Додатково | Дисплей, З плоским піддоном, Підсвічування |
| Особливості | Рівномірний розподіл мікрохвиль Можливість використання посуду будь-якої форми |
| Функції та спеціальні програми | Автоматичне приготування, Відтермінування старту (таймер), Розморожування за вагою, Розморожування за часом, Авторозморожування (швидке розморожування), Встановлення часу (годинник) |
| Комплектація | Мікрохвильова піч, Керівництво користувача, Гарантійний талон |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | - |
| Габарити (ВхШхГ) | 27.1 x 45.7 x 36.2 |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 31 х 50 х 40 |
| Вага | 12 кг |
| Вага в упаковці | 13.5 кг |




