|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Тип: Звичайна (соло)
Колір: Чорний
Спосіб встановлення: Окрема
Тип керування: Електронне з поворотним перемикачем
Потужність НВЧ: 800 Вт
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Колір | Чорний |
| Тип | Звичайна (соло) |
| Спосіб встановлення | Окремо стояча |
| Об'єм, л | 20 |
| Потужність НВЧ | 800 Вт |
| Потужність гриля | - |
| Потужність комбі (мікрохвилі + гриль) | - |
| Кількість рівнів потужності | 5 |
| Тип відкриття дверцят | Ручкою |
| Тип керування | Електронне з поворотним перемикачем |
| Діаметр поворотного столу | 25.5 см |
| Тип внутрішнього покриття | Емаль |
| Висота, см | 29 |
| Ширина, см | 45 |
| Глибина, см | 35 |
| Додатково | Дисплей, Швидкий старт |
| Особливості | Дзеркальні дверцята Програми приготування: 6 Дисплей (час) Сигнал про закінчення роботи |
| Функції та спеціальні програми | Відтермінування старту (таймер), Розморожування за вагою, Розморожування за часом, Авторозморожування (швидке розморожування), Встановлення часу (годинник) |
| Комплектація | Мікрохвильова піч, Керівництво користувача, Гарантійний талон |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | - |
| Габарити (ВхШхГ) | 26 х 45 х 35 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 29 х 49 х 38 см |
| Вага | 10.5 кг |
| Вага в упаковці | 12.5 кг |



