|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Максимальна потужність: 2200 Вт
Реверс: немає
Решітки в комплекті: 3 шт
Продуктивність: 3 кг/хв
Габарити (ВхШхГ):
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Колір | Білий |
| Вага | 3.2 кг |
| Вага в упаковці | 3.72 кг |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 25,2 х 25 х 31,9 см |
| Максимальна потужність, Вт | 2200 |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Насадки | Для ковбасних виробів |
| Реверс | Є |
| Кількість насадок | 1 |
| Продуктивність, кг/хв | 3 |
| Кількість решіток | 3 шт |
| Комплектація | М'ясорубка Документація |







