|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Максимальна потужність: 1900 Вт
Решітки в комплекті: 3 шт
Продуктивність: 2.5 кг/хв
Габарити (ВхШхГ): 28 х 25 х 24.5 см
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Колір | Білий |
| Вага | 2.74 кг |
| Вага в упаковці | 3.3 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 28 х 25 х 24.5 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 51 х 27 х 58 см |
| Максимальна потужність, Вт | 1900 |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Насадки | Для ковбасних виробів |
| Продуктивність, кг/хв | 2.5 |
| Кількість решіток | 3 шт |
| Додаткові характеристики | Металева камера Решітки з неіржавкої сталі Муфта для запобігання пошкодженню двигуна Насадку для ковбаси можна мити у посудомийній машині Низький рівень шуму під час роботи |
| Комплектація | М'ясорубка Двосторонній ніж Решітка: 3 шт Насадка для ковбаси |








