|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Максимальна потужність: 2400 Вт
Продуктивність:
Решітки в комплекті: 3 шт
Габарити (ВхШхГ): 38 х 33 х 15 см
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Колір | Сріблястий |
| Вага | 3.25 кг |
| Вага в упаковці | 3.45 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 38 х 33 х 15 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 25.5 х 25 х 32 см |
| Максимальна потужність, Вт | 2400 |
| Матеріал корпуса | Метал |
| Насадки | Для ковбасних виробів, Кеббе |
| Реверс | Є |
| Додаткові можливості | Відсік для зберігання насадок, Прогумовані ніжки |
| Номінальна потужність, Вт | 400 |
| Кількість решіток | 3 шт |
| Комплектація | М'ясорубка 3 види дисків для фаршу Насадка для ковбас Насадка "кеббе" Товкач Хрестоподібний ніж Запасний ніж Інструкція Гарантійний талон |



