|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Максимальна потужність: 2000 Вт
Продуктивність: 2.6 кг/хв
Реверс: Є
Решітки в комплекті: 3 шт
Габарити (ВхШхГ): 40 х 18 x 36.5 см
| Країна виробник товару | Франція |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Колір | Чорний |
| Вага | 4.58 кг |
| Вага в упаковці | 5.58 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 40 х 18 x 36.5 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 47.4 x 23.5 x 36.3 см |
| Максимальна потужність, Вт | 2000 |
| Матеріал корпуса | Метал/Пластик |
| Насадки | Для ковбасних виробів, Для нарізання кубиками, Для тертки/шатківниці, Для томатів/ягід, Кеббе |
| Реверс | Є |
| Додаткові можливості | Відсік для зберігання насадок, Відсік для зберігання шнура, Прогумовані ніжки |
| Кількість насадок | 5 |
| Кількість решіток | 3 шт |
| Додаткові характеристики | - |
| Комплектація | М'ясорубка Решітки: 3 шт Насадка для ковбасних виробів Насадки для натирання та шаткування Насадка для кеббе Насадки для томатів/ягід Інструкція |





