|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Максимальна потужність: 2000 Вт
Реверс: Є
Решітки в комплекті: 3 шт
Продуктивність: 2 кг/хв
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Колір | Чорний |
| Вага | 3.54 кг |
| Вага в упаковці | 3.99 кг |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 50.6 х 23.3 х 20.3 см |
| Максимальна потужність, Вт | 2000 |
| Матеріал корпуса | Метал/Пластик |
| Насадки | Для ковбасних виробів, Для тертки/шатківниці, Кеббе |
| Реверс | Є |
| Додаткові можливості | Захист двигуна від перегріву, Реверс (зворотний хід) |
| Номінальна потужність, Вт | 550 |
| Кількість насадок | 4 |
| Продуктивність, кг/хв | 2 |
| Кількість решіток | 3 шт |
| Додаткові характеристики | Кнопка фіксації корпусу шнека Перемикач зворотнього ходу Хрестовий ніж високої якості з нержавіючої сталі |







