|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Максимальна потужність: 1200 Вт
Продуктивність: 2 кг/хв
Реверс: Є
Решітки в комплекті: 3 шт
Габарити (ВхШхГ): 16.8 х 31 х 36.8 см
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 3.9 кг |
| Колір | Чорний з білим |
| Вага в упаковці | 4.5 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 16.8 х 31 х 36.8 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 39 х 25 х 33 см |
| Максимальна потужність, Вт | 1200 |
| Матеріал корпуса | Метал/Пластик |
| Насадки | Для ковбасних виробів, Для тертки/шатківниці, Кеббе |
| Реверс | Є |
| Номінальна потужність, Вт | 220 |
| Продуктивність, кг/хв | 3 |
| Кількість решіток | 3 шт |
| Додаткові характеристики | Захист двигуна від перегріву/ Прогумовані ніжки/ Довжина мережевого кабелю: 1 м |
| Комплектація | М'ясорубка Завантажувальний лоток Штовхач Решітки (3шт) Насадка для ковбаси Насадка для кеббе Насадка для натирання та шаткування: 4 шт Інструкція Гарантійний талон |








