|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Максимальна потужність: 2100 Вт
Продуктивність: 3.5 кг/хв
Решітки в комплекті: 3 шт
Габарити (ВхШхГ): 24.7 х 20 х 24 см
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 5.2 кг |
| Колір | Чорний з сріблястим |
| Вага в упаковці | 6.8 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 24.7 х 20 х 24 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 31 х 28.5 х 50 см |
| Максимальна потужність, Вт | 2100 |
| Матеріал корпуса | Метал/Пластик |
| Насадки | Для ковбасних виробів, Для тертки/шатківниці, Для томатів/ягід, Кеббе |
| Реверс | Є |
| Додаткові можливості | Відсік для зберігання насадок, Відсік для зберігання шнура, Реверс (зворотний хід) |
| Номінальна потужність, Вт | 500 |
| Кількість насадок | 4 |
| Продуктивність, кг/хв | 3.5 |
| Кількість решіток | 3 шт |
| Комплектація | М'ясорубка Піддон для наповнення Зручний штовхач Шредер з 4 насадками (дрібне і грубе натирання, нарізка, подрібнення) Соковижималка з дрібним і грубим ситом Двосторонній ніж із нержавіючої сталі (зберігається в штовхачі) Насадка для приготування домашніх ковбасок (зберігається в штовхачі) Насадка «кеббе» (зберігається в штовхачі) Щітка для чищення Диски для подрібнення різних розмірів (3 мм, 4,5 мм і 8 мм) Документація |




























