|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Максимальна потужність: 1900 Вт
Продуктивність: 2.5 кг/хв
Решітки в комплекті: 2 шт
Габарити (ВхШхГ): 24.7 х 20 х 24 см
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Колір | Білий |
| Вага | 3.91 кг |
| Вага в упаковці | 4.96 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 24.7 x 20 x 24 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 31 x 28.5 x 36 см |
| Максимальна потужність, Вт | 1900 |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Насадки | Для ковбасних виробів |
| Реверс | Є |
| Додаткові можливості | Захист двигуна від перегріву, Відсік для зберігання насадок |
| Кількість насадок | 1 |
| Продуктивність, кг/хв | 2.5 |
| Кількість решіток | 2 шт |
| Комплектація | М'ясорубка Насадка для ковбасок (зберігається в штовхачі) 2 перфоровані диски з нержавіючої сталі (3 мм і 8 мм) Двосторонній ніж з нержавіючої сталі (зберігається в штовхачі) Інструкція |












