|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Максимальна потужність, Вт: 1500
Продуктивність, кг/хв: 1.7
Решітки в комплекті: 2 шт
Реверс: Немає
Габарити (ВхШхГ): 28.5 x 17 x 25 см
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Колір | Білий |
| Вага | 2.8 кг |
| Вага в упаковці | 4.4 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 28.5 x 17 x 25 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 29.3 x 28.5 x 36.4 см |
| Максимальна потужність, Вт | 1500 |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Насадки | Для ковбасних виробів, Для томатів/ягід |
| Реверс | Немає |
| Додаткові можливості | Прогумовані ніжки |
| Номінальна потужність, Вт | 350 |
| Кількість насадок | 2 |
| Продуктивність, кг/хв | 1.7 |
| Кількість решіток | 2 шт |
| Комплектація | Запобіжна муфта від перевантаження |








