|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Максимальна потужність: 1500 Вт
Продуктивність: 1.7 кг/хв
Решітки в комплекті: 2 шт
Габарити (ВхШхГ): 28.5 x 17 x 25 см
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Колір | Білий |
| Вага | 2.8 кг |
| Вага в упаковці | 4.52 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 28.5 x 17 x 25 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 29.3 x 28.5 x 36.4 см |
| Максимальна потужність, Вт | 1500 |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Насадки | Для ковбасних виробів, Для тертки/шатківниці |
| Додаткові можливості | Прогумовані ніжки |
| Номінальна потужність, Вт | 350 |
| Кількість насадок | 2 |
| Продуктивність, кг/хв | 1.7 |
| Кількість решіток | 2 шт |
| Додаткові характеристики | Запобіжна муфта від перевантаження Гумові ніжки для міцної фіксації |
| Комплектація | Штовхач Піддон Набір для ковбасок Диск 3.8 мм Диск 8 мм 3 х барабани для шаткування Інструкція Гарантійний талон |









