|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Тип: Кухонна машина
Потужність двигуна: 1000 Вт
Кількість швидкостей: 5
Об'єм основної чаші: 4.3 л
Об'єм чаші блендера: 1.2 л
Габарити (ВхШхГ): 35 x 295 x 26 см
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Великобританія |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Колір | Сріблястий |
| Вага | 4.4 кг |
| Вага в упаковці | 12 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 35 x 29 x 26 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 43 х 59 х 39 см |
| Тип | Кухонна машина |
| Тип керування | Механічне |
| Потужність двигуна, Вт | 1000 |
| Основні насадки | Блендер, Вінчик для рідкого тіста, Крюк для тіста, М'ясорубка, Фуд-процесор, Тертка/Шатківниця |
| Додаткові насадки | Підставка-ваги |
| Загальний об'єм чаші, л | 4.3 |
| Матеріал основної чаші | Метал |
| Об'єм чаші блендера, л | 1.2 |
| Матеріал чаші блендера | Пластик |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Кількість швидкостей | 5 |
| Кількість насадок | 6 |
| Особливості | Можливість дооснащення насадками, Імпульсний режим, Відкидна робоча голова, Захист від перевантаження, Вбудовані ваги, Плавний пуск |
| Додаткові можливості | Плавне регулювання швидкості Захисне блокування двигуна Інтуїтивне підняття верхньої частини машини Легке та інтуїтивне приєднання насадок Деталі можна мити в посудомийній машині Чаша кухонний машини з мірною шкалою Захисна кришка від бризок |
| Комплектація | Кухонна машина К-подібна насадка Крюк для тіста Вінчик Насадка "Фуд-процесор" з трьома дисками для нарізування Насадка "Цитрус-прес" Соковитискач Насадка "Блендер" Захисна кришка від бризок Інструкція Підставка-ваги |









