|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Кількість режимів приготування: 3
Програми: Верхній нагрів Нижній нагрів, Верхній нагрів + Нижній нагрів
Габарити (ВхШхГ): 32.5 х 50.5 х 41.6 см
Вага: 7.3 кг
| Країна виробник товару | Туреччина |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 7.3 кг |
| Вага в упаковці | 8.2 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 32.5 х 50.5 х 41.6 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 37 х 54.5 х 44.5 см |
| Колір | Чорний |
| Тип | Настільна духовка |
| Об'єм, л | 37 |
| Діапазон температури | 100-280 °С |
| Потужність, Вт | 1400 |
| Потужність гриля | - |
| Максимальна температура камери, °С | 280 |
| Кількість режимів приготування | 3 |
| Програми | , Верхній нагрів, Нижній нагрів, Верхній + Нижній нагрів |
| Таймер | 90 хв |
| Тип керування | Механічне |
| Особливості | Внутрішня підсвітка, З автовимкненням, Звуковий сигнал, Таймер |
| Внутрішнє покриття | Нержавіюча сталь |
| Напруга | 220-240 В |
| Додаткові характеристики | Матова фарба |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Комплектація | Інструкція Книга рецептів Круглий лист Решітка Універсальний лист Шнур з вилкою Гарантійний талон |









