|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Кількість режимів приготування:4
Програми Верхній + Нижній нагрів Верхній нагрів Нижній нагрів Верхній нагрів+Вертел
Габарити (ВхШхГ): 33 х 59 х 46.5 см
Вага: 10.8 кг
| Країна виробник товару | Туреччина |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Гарантія | 12 місяців |
| Вага | 10.8 кг |
| Вага в упаковці | 11.9 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 33 х 59 х 46.5 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 37 х 63 х 49 см |
| Колір | Сірий |
| Тип | Настільна духовка |
| Об'єм, л | 48 |
| Діапазон температури | 100-280 °С |
| Потужність, Вт | 1500 |
| Потужність гриля | - |
| Максимальна температура камери, °С | 280 |
| Кількість режимів приготування | 4 |
| Програми | Верхній + Нижній нагрів Верхній нагрів Нижній нагрів Верхній нагрів+Вертел |
| Таймер | 90 хв |
| Функції приготування | Рожен, Конвекція |
| Тип керування | Механічне |
| Особливості | Внутрішня підсвітка, З автовимкненням, Звуковий сигнал, Таймер |
| Внутрішнє покриття | Емальована сталь |
| Напруга | 240 В |
| Додаткові характеристики | Фіксація дверей |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Комплектація | Вертел Інструкція Книга рецептів Кругле деко Решітка Універсальне деко Шнур з вилкою |









