|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Кількість режимів приготування:4
Програми Верхній нагрів Нижній нагрів Верхній нагрів + Рожен
Габарити (ВхШхГ): 32.5 х 50.5 х 41.6 см
Вага: 8 кг
| Країна виробник товару | Туреччина |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Гарантія | 12 місяців |
| Вага | 8 кг |
| Вага в упаковці | 8.8 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 32.5 х 50.5 х 41.6 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 37 х 54.5 х 44.5 см |
| Колір | Білий |
| Тип | Настільна духовка |
| Об'єм, л | 37 |
| Діапазон температури | 100-280 °С |
| Потужність, Вт | 1400 |
| Потужність гриля | - |
| Максимальна температура камери, °С | 280 |
| Кількість режимів приготування | 4 |
| Програми | Верхній + Нижній нагрів Верхній нагрів Нижній нагрів Верхній нагрів + Рожен |
| Таймер | 90 хв |
| Функції приготування | Рожен |
| Тип керування | Механічне |
| Особливості | Внутрішня підсвітка, З автовимкненням, Звуковий сигнал, Таймер |
| Внутрішнє покриття | Нержавіюча сталь |
| Напруга | 220 В |
| Додаткові характеристики | Фіксація дверей |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Комплектація | Вертел Інструкція Книга рецептів Кругле деко Решітка Універсальне деко Шнур з вилкою |









