|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Кількість режимів приготування: 12
Програми: Верхнє нагрівання, Нижнє нагрівання, Верхнє + Нижнє нагрівання
Габарити (ВхШхГ): 41 х 58.3 х 37 см
Вага: 11 кг
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 11 кг |
| Вага в упаковці | 12 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 41 х 58.3 х 37 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 42.7 х 62 х 41.7 см |
| Колір | Чорний |
| Тип | Настільна духовка |
| Об'єм, л | 50 |
| Діапазон температури | 100-250 °С |
| Потужність, Вт | 2200 |
| Потужність гриля | - |
| Максимальна температура камери, °С | - |
| Кількість режимів приготування | 12 |
| Програми | , Верхній нагрів, Нижній нагрів, Верхній + Нижній нагрів |
| Таймер | 60 хв |
| Функції приготування | Гриль, Рожен, Випічка, Запікання, Конвекція |
| Тип керування | Механічне |
| Особливості | З автовимкненням, Звуковий сигнал, Термоізоляція |
| Напруга | 220-240 В |
| Додаткові характеристики | - |
| Комплектація | Електрична піч Деко з антипригарним покриттям: 25.5 х 425.5 х 309 мм - 2 шт Вертел Ручка знімна для рожна Грати гриль Ручка для зняття дека та решітки Інструкція Гарантійний талон |
