|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Тип: Настільна духовка
Кількість режимів приготування:
Потужність: 2000 Вт
Внутрішній об'єм: 48 л
Тип управління: Механічне
Габарити (ВхШхГ): 36 х 57,7 х 40,7 см
Вага: 10 кг
| Країна виробник товару | Китай |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 10 кг |
| Вага в упаковці | |
| Габарити (ВхШхГ) | 36 х 57,7 х 40,7 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | |
| Колір | Чорний |
| Тип | Настільна духовка |
| Об'єм, л | 48 |
| Діапазон температури | до 250° С |
| Потужність, Вт | 2000 |
| Потужність гриля | - |
| Максимальна температура камери, °С | 250°C |
| Програми | , Верхній нагрів, Нижній нагрів, Верхній + Нижній нагрів, Гриль, Конвекція |
| Таймер | 60 хв |
| Функції приготування | Гриль, Конвекція |
| Тип керування | Механічне |
| Особливості | Внутрішня підсвітка, Таймер |
| Внутрішнє покриття | Нержавіюча сталь |
| Напруга | - |
| Додаткові характеристики | Антипригарне покриття Хромована решітка для гриля Таймер: до 60 хв Режими нагріву: 6 Кількість ТЕНів: 4 Матеріал ТЕНів: нержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Комплектація | Електрична піч Деко Тримач для деко Лоток для крихт і жиру Решітка для грилю Інструкція Гарантійний талон |









