|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Кількість режимів приготування: 4
Програми: Конвекція, нижнє нагрівання, верхнє + нижнє нагрівання, верхнє нагрівання
Габарити (ВхШхГ): 32 х 58.5 х 51 см
Вага: 15 кг
| Країна виробник товару | Туреччина |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 15 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 32 х 58.5 х 51 см |
| Колір | Червоний |
| Тип | Настільна духовка |
| Об'єм, л | 50 |
| Діапазон температури | 50-300 °С |
| Потужність, Вт | 1600 |
| Максимальна температура камери, °С | до 300 °C |
| Кількість режимів приготування | 4 |
| Програми | Верхній нагрів, Нижній нагрів, Верхній + Нижній нагрів, Конвекція |
| Таймер | 90 хв |
| Функції приготування | Запікання |
| Тип керування | Механічне |
| Особливості | З автовимкненням, Звуковий сигнал, Таймер |
| Внутрішнє покриття | Емаль |
| Напруга | 220 В |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Комплектація | Електрична піч Квадратне деко Деко кругле Решітка Керівництво по експлуатації |

