|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Кількість режимів приготування: 3
Програми: Верхній + Нижній нагрів, Верхній нагрів, Нижній нагрів
Габарити (ВхШхГ): 31 х 51.5 х 49 см
Вага: 14 кг
| Країна виробник товару | Туреччина |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 14 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 31 х 51.5 х 49 см |
| Колір | Червоний |
| Тип | Настільна духовка |
| Об'єм, л | 40 |
| Діапазон температури | 50-300 °С |
| Потужність, Вт | 1300 |
| Максимальна температура камери, °С | до 300 °C |
| Кількість режимів приготування | 3 |
| Програми | Верхній нагрів, Нижній нагрів, Верхній + Нижній нагрів, Конвекція |
| Таймер | 90 хв |
| Функції приготування | Запікання, Конвекція |
| Тип керування | Механічне |
| Особливості | З автовимкненням, Звуковий сигнал, Таймер |
| Внутрішнє покриття | Емаль |
| Напруга | 220 В |
| Комплектація | Електрична піч Квадратне деко Деко кругле Решітка Керівництво по експлуатації |


