|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Тип: Електрична піч
Кількість режимів приготування: 3
Потужність: 1300 Вт
Внутрішній об'єм: 40 л
Тип управління: Механічне
Гриль: Є
Габарити (ВхШхГ): 51.8 x 31.5 x 40 см
| Країна виробник товару | Китай |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 12.5 кг |
| Вага в упаковці | 13.2 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 47.9x32.9x45 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 34 x 43 x 54 см |
| Колір | Білий |
| Тип | Настільна духовка |
| Об'єм, л | 40 |
| Діапазон температури | 50-300°С |
| Потужність, Вт | 1300 |
| Потужність гриля | - |
| Максимальна температура камери, °С | 300°С |
| Кількість режимів приготування | 3 |
| Програми | Верхній нагрів, Нижній нагрів, Верхній + Нижній нагрів |
| Таймер | 90 хвилин |
| Функції приготування | Гриль |
| Тип керування | Механічне |
| Особливості | Внутрішня підсвітка, Таймер |
| Напруга | 220-240 В |
| Додаткові характеристики | - |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Комплектація | Електрична піч Деко прямокутне Деко кругле Решітка для гриля Інструкція з гарантійним талоном |









