|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Тип: Електрична піч
Кількість режимів приготування: 4
Потужність: 1300 Вт
Внутрішній об'єм: 40 л
Тип управління: Механічне
Гриль: Є
Габарити (ВхШхГ): 32.5 x 52.5 x 42.1 см
| Країна виробник товару | Туреччина |
| Країна реєстрації бренду | Швейцарія |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 9.82 кг |
| Вага в упаковці | 10.88 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 30 x 52.5 x 40.6 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 32.5 x 52.5 x 42.1 см |
| Колір | Чорний |
| Тип | Настільна духовка |
| Об'єм, л | 40 |
| Діапазон температури | 50-320°С |
| Потужність, Вт | 1300 |
| Потужність гриля | - |
| Максимальна температура камери, °С | 320°С |
| Кількість режимів приготування | 4 |
| Програми | Верхній нагрів, Нижній нагрів, Верхній + Нижній нагрів, Конвекція |
| Таймер | 90 хвилин |
| Функції приготування | Гриль, Конвекція |
| Тип керування | Механічне |
| Особливості | Внутрішня підсвітка, З автовимкненням, Звуковий сигнал, Термоізоляція |
| Внутрішнє покриття | Емаль |
| Напруга | 220-240 В |
| Додаткові характеристики | Індикація закінчення процесу приготування Внутрішнє освітлення Дверцята із загартованого скла Поліпшена термоізоляція |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Комплектація | Електрична піч Деко прямокутне Деко кругле Решітка для гриля Інструкція з гарантійним талоном |









