|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Тип: Електрична піч
Кількість режимів приготування: 3
Потужність: 1618 Вт
Внутрішній об'єм: 48 л
Тип управління: Механічне
Гриль: Немає
Габарити (ВхШхГ): 33 x 59 x 46.5 см
| Країна виробник товару | Туреччина |
| Країна реєстрації бренду | Швейцарія |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 10.45 кг |
| Вага в упаковці | 11.55 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 33 x 59 x 46.5 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 33 x 60 x 47.5 см |
| Колір | Білий |
| Тип | Настільна духовка |
| Об'єм, л | 48 |
| Діапазон температури | 50-250°С |
| Потужність, Вт | 1618 |
| Потужність гриля | - |
| Максимальна температура камери, °С | 250°С |
| Кількість режимів приготування | 3 |
| Програми | Верхній нагрів Нижній нагрів Верхній + нижній нагрів |
| Таймер | 90 хвилин |
| Тип керування | Механічне |
| Особливості | Внутрішня підсвітка, З автовимкненням, Звуковий сигнал, Таймер |
| Внутрішнє покриття | Емаль |
| Напруга | 220 - 240 В |
| Додаткові характеристики | Покращена термоізоляція Дверцята із загартованого скла Хромований нагрівальний елемент |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Комплектація | Електрична піч Деко прямокутне Деко кругле Решітка для гриля Ніжки - 4 шт Обмежувачі відстані - 2 шт Інструкція користувача (містить гарантійний талон) |









